Nový benefit pro školy – Office pro studenty

pátek 27. prosince 2013 ·

Na podzimní roadshow Vzděláváme pro budoucnost byl představen nový benefit pro školy s uzavřenou licenční smlouvou EES nebo OVS-ES pro všechny zaměstnance.


Tímto benefitem je možnost od 1. prosince 2013 bezplatně poskytnout studentům (pokud škola využívá služeb Office 365 pro školy v plánu A2, který je dostupný zdarma či vyšším) po dobu studia desktopovou verzi aplikací sady Microsoft Office. Studenti si mohou Office 365 Pro Plus nainstalovat až na 5 vlastních zařízení a to včetně mobilních platforem a mají nárok po dobu studia vždy na nejnovější verzi aplikací sady Office. Výhodou pro školu může být i fakt, že po počáteční aktivaci si instalace a správu provádí již studenti sami.

Více informací se dozvíte u svého prodejce, který je certifikovaný AER partnerem (Authorized Education Reseller) společnosti Microsoft. Seznam AER partnerů najdete ZDE.

Zdroj: Microsoft pro školství

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.