Veselé Vánoce!

úterý 24. prosince 2013 ·


1 komentářů:

obyčejná učitelka řekl(a)...
26. prosince 2013 v 9:59  

Pane Wagnere, chci Vám poděkovat za Vaši trpělivou práci a neutuchající optimismus. Představuji si totiž, že jen naděje, že lze něco změnit, Vám dává energii poskytovat všechny ty informace, ze kterých my ostatní čerpáme. Je pro mě pohodlné mít na jednom místě novinky z MŠMT i SCIA, novin i škol.
Přeji Vám do příštího roku hodně zdraví, důvodů k radosti a inspirace.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.