Video: speciál Martina Veselovského o školství a vědě

středa 16. října 2013 ·

Jak zlepšit finanční a společenské postavení českých pedagogů? Budou se i nadále školáci učit psát ručně, nebo papír a tužku nahradí tablety? A investuje český stát dostatečně do vědy? I to jsou témata dalšího předvolebního speciálu Martina Veselovského.


Ze studia na pražských Vinohradech se představili Jiří Zlatuška z hnutí ANO, Ondřej Benešík z KDU-ČSL, Gabriela Hubáčková z KSČM, Marcel Chládek z ČSSD, Radek Augustin z SPOZ, Anna Putnová z TOP 09 a Jiří Pospíšil z ODS.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.