MŠMT: Metodická podpora spolupráce obcí při zřizování škol a školských zařízení v právní formě školské právnické osoby

úterý 7. května 2013 ·

Ministerstvo vyhlašuje dotační program Metodická podpora spolupráce obcí při zřizování škol a školských zařízení v právní formě školské právnické osoby. Program je zaměřen na podporu tvorby a propagace metodických materiálů na základě praktické spolupráce příjemců dotace s obcemi při zakládání svazků obcí a zřizování školských právnických osob těmito svazky. Příjemcem může být nestátní nezisková organizace. Lhůta pro podávání žádostí (projektů) se stanovuje do 15. června 2013.


Dokument ke stažení ve formátu DOC

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.