Yes Man

čtvrtek 13. prosince 2012 ·

Zábavná kniha? ANO!

Co se stane, když se rozhodnete odpovídat na každou otázku ANO? Tohle slovo totiž může změnit váš život… Dannymu se zrovna moc nedaří, opustila ho přítelkyně, s nikým se nestýká. Pak mu v nočním autobuse podivný muž poradí, aby více říkal „ano“. A Dannyho život se rázem stane zajímavější, zábavnější a možná i lepší…

Danny Wallace je britský humorista, filmař, komik, spisovatel a herec. Napsal téměř desítku knih, z nichž Yes Man (2005) se stal nejprodávanějším humoristickým románem ve Velké Británii. Podle knížky vznikl i úspěšný film s Jimem Carreym a Zooey Deschanelovou (2008).

„Tuhle knížku jsem napsal podle svého deníku. Některé části jsem rozvedl více, jiné méně, některé tu nejsou zahrnuty vůbec, a jsou i takové, jimž se poštěstilo být tu citovány slovo od slova. Doporučuji vám: Taky si piště deník. Deníky jsou super.“ (Z předmluvy autora)

Vydalo XYZ, doporučená cena 299 Kč

Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu www.albatrosmedia.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.