Příručky k písemným pracím z jednotlivých cizích jazyků

středa 19. prosince 2012 ·

V rámci metodické podpory učitelů cizích jazyků a přípravy žáků k maturitní zkoušce vydává CERMAT příručky k písemným pracím z jednotlivých cizích jazyků.

Příručky jsou volně ke stažení níže a standardně v záložce Zkoušky a předměty - Cizí jazyk - Písemná práce. Jako první vychází příručky Maturitní zkouška z francouzského jazyka - písemná práce a Maturitní zkouška z německého jazyka - písemná práce, příručky k angličtině, španělštině a ruštině budou následovat na začátku nového roku.

Ke stažení:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.