Baví mě číst a hýbat světem: video záznamy ze setkání pedagogů a škol k rozvoji čtenářství

sobota 22. prosince 2012 ·

V pátek 16. listopadu se v KC Green Point v Praze uskutečnilo společné setkání pedagogů a škol věnované rozvoji čtenářství a podpoře průřezových témat ve výuce. Šest desítek účastníků mělo možnost mj. diskutovat s hostem prof. Milanem Hejným nebo se zúčastnit odpoledních dílen zaměřených na ukázky práce s průřezovými tématy a čtenářstvím na školách.


Ze setkání byly pořízeny video záznamy, viz https://www.youtube.com/user/odysseaptac.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.