13. 12.: Kulatý stůl ke spolupráci SOŠ a firem

pátek 7. prosince 2012 ·

Národní institut pro další vzdělávání, krajské pracoviště Ostrava zve všechny zájemce na KULATÝ STŮL k resortnímu úkolu Síťování příkladů dobré praxe ve spolupráci SOŠ a firem, který se koná 13. prosince 2012 v 10 hodin, ve Střední škole elektrotechnické, Ostrava, Na Jízdárně 30 (školicí místnost).


Setkání je určeno řídícím pracovníkům středních odborných škol, pedagogům SOŠ, učitelům odborného výcviku a všem zájemcům o problematiku odborných praxí ve firmách.
Ke stažení:

Pozvánka ve formátu DOC1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
7. prosince 2012 v 11:09  

Výborný počin v návratu k vazbám škol na prostředí, pro které jsou žáci vzděláváni a vychováváni.

Škoda že to bude v podstatě stolní kabinetní akce. Bylo by vhodné diskuzi a možnost přidávat příspěvky i do webového prostoru, nebo alespoň vyvěsit příspěvky z tohoto kulatho stolu na nějakém veřejně přístupném místě.

Pozn: dřív až konce 2. poloviny 20. století bylo odborné vzdělávání prakticky ve všech oborech přímo spjaté s firmami, důsledky odtržení jsou dnes zřejmé (mají své plusy a mínusy).

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.