CC Search: hledejme snadno zdroje pro DUM

pátek 7. prosince 2012 ·

CC Search je rozhraní pro hledání zdrojů s licencí Creative Commons v různých online úložištích.

CC Search zatím vyhledává zdroje ve službách:

  • obrázky: Flickr, Fotopedia, Google Images, Open Clip Art Library, Pixabay
  • hudbu: Jamendo, ccMixter, SoundCloud
  • obecný multimediální obsah: Europeana, SpinXpress, Wikimedia Commons
  • web: Google
  • video: YouTube

1 komentářů:

Pavlína Hublová řekl(a)...
8. prosince 2012 v 14:06  

Několik dalších podobných vyhledávačů: http://inapadnik.blogspot.cz/2010/07/vyhledavejte-bezpecne.html

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.