11.-13. 1.: seminář pro učitele projektu NAŠI NEBO CIZÍ? Židé v českém 20. století

sobota 8. prosince 2012 ·

Třídenní seminář projektu NAŠI NEBO CIZÍ? Židé v českém 20. století je určen pro učitele základních a středních škol a je koncipován jako interaktivní dílna, při které se pod vedením zkušených lektorů sami stanete žáky a budete mít jedinečnou možnost si unikátní nové metodiky vytvořené v projektu vyzkoušet. Semináře jsou vystavěny na principu moderních vzdělávacích programů, jako jsou například Tváří v tvář historii, Centropa, Kritické myšlení, osobnostní a sociální výchova či multikulturní výchova, snažících se o užší a životnější propojení výuky moderních dějin s životem v současném světě.

Semináře vedou zkušení lektoři PETR SOKOL a ROMAN ANÝŽ.

Kontaktní e-mail: tereza.stepkova@terezinstudies.cz
Kontaktní tel.: 776 743 554
Kraj: Jihočeský
Město: České Budějovice
Ulice: Hotel U Solné brány, Radniční 11
PSČ: 370 01

Registrace na DVPP.info

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.