Angličtina pro učitele – nové webové stránky projektu IMPULS

pátek 20. července 2012 ·

Informace o nově spuštěných stránkách projektu IMPULS – Komplexní program rozvoje a podpory učitelů Středočeského kraje v anglickém jazyce.


Vážení učitelé,

rádi bychom Vás touto cestou informovali o nově spuštěných stránkách projektu IMPULS, který je realizován jazykovou školou Channel Crossings a je zaměřen na podporu profesního rozvoje učitelů v anglickém jazyce:

Stránky projektu: www.anglictinaproucitele.cz

Na stránkách projektu naleznete kromě důležitých informací o realizovaných projektových aktivitách také zajímavé informace související s výukou angličtiny a mezinárodních zkouškách.

Projektu IMPULS je určen učitelům ZŠ a SŠ Středočeského kraje všech aprobací.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.