Slovník CPressu získal prestižní ocenění

úterý 28. února 2012 ·

Jazykový slovník z nakladatelství CPress bodoval hned ve dvou kategoriích v prestižní soutěži pořádané Jednotou tlumočníků a překladatelů Slovník roku 2011.

Anglicko-český a česko-anglický multioborový slovník z oblasti vědy, techniky a ekonomiky získal třetí místo v kategorii Cena poroty za překladový slovník a třetí místo v kategorii Cena poroty za elektronický slovník.


Do 19. ročníku soutěže bylo přihlášeno šedesát dva titulů. Všechny tituly přihlášené do soutěže budou vystaveny v expozici JTP SLOVNÍK ROKU na 18. mezinárodním knižním veletrhu SVĚT KNIHY PRAHA 2012 od 17. do 20. května 2012 ve foyer levého křídla Průmyslového paláce na Výstavišti Praha. Ceny budou během programu JTP slavnostně vyhlášeny a předány autorům a nakladatelům tamtéž v pátek 18. května ve 14.00 hod v Literárním sále.

Anglicko-český a česko-anglický multioborový slovník z oblasti vědy, techniky a ekonomiky je nyní nabízen pod novou nakladatelskou značkou Edika, která se oddělila z původního CPressu a nabízí učebnice, slovníky a vzdělávací literaturu.

Více informací o slovníku naleznete a s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.