ŠKOLNÍ KOLA SOUTĚŽE „SAPERE – vědět, jak žít“ KONČÍ JIŽ 10. ÚNORA

středa 8. února 2012 ·

Víte jak žít? Vyzkoušejte schopnosti svých žáků zcela bezplatně a dobrovolně v evropské soutěži „SAPERE – vědět jak žít“ – máte šanci do pátku tohoto týdne! V pátek 10. února končí školní kola. Tuto příležitost využilo již 18.000 žáků základních a středních škol.


Hlavním posláním soutěže je vzbudit zájem o zdravý životní styl včetně zdravé výživy. Soutěž se zaměřuje na oblast prevence a zdravého životního stylu. Soutěž je součástí evropského projektu SAPERE, jehož je Česká republika účastníkem prostřednictvím společnosti COFET, a. s.

2. ročník soutěže vyhlásilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve Věstníku MŠMT (č. j. 16 034/2011-51) pro školní rok 2011/2012 pod č. B/54.

Soutěžící ve školních kolech mohou soutěžit i z domácích počítačů. Soutěž bude pokračovat okresními a krajskými koly až do celostátních finálových kol, která se uskuteční prezenční formou ve dnech 25. - 27. dubna 2012 v Rezidenci primátora hl. města Prahy. Finálová kola slíbil slavnostně zahájit pan primátor Bohuslav Svoboda. Pro vítězné žáky i pedagogy jsou připraveny hodnotné a atraktivní ceny.

Více informací naleznete na:

www.saperesoutez.cz
facebook.com/saperevedetjakzit

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.