E-kniha pro vás: Windows Live SkyDrive nejen pro školy

středa 1. února 2012 ·

Nedávno Karel Klatovský psal o tom, jak se služba SkyDrive neustále vyvíjí a jak toto zdarma dostupné úložiště s kapacitou 25 GB používají desítky milionů uživatelů po celém světě. A také u nás již toto řešení začaly používat stovky učitelů jako své úložiště pro cenná data a školy pro archivaci digitálních učebních materiálů. Úložiště SkyDrive je také automaticky dostupné pro všechny žáky, učitele a rodiče, kteří používají ve svých školách službu Live@edu.


Nyní Karel Klatovský připravil i podrobnou a názornou příručku, ve které existující uživatelé mohou objevit vše, co jim SkyDrive nabízí a potenciální uživatelé se mohou seznámit s tím, co je pro ně v případě zájmu kdykoliv dostupné na www.skydrive.cz.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.