Dementi MŠMT ke spekulacím o zastavení Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost

pátek 3. února 2012 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy rozhodně dementuje informace zveřejněné v médiích o zastavení Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK). Informace o zastavení tohoto programu jsou spekulacemi a nezakládají se na pravdě.

4 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
3. února 2012 v 16:56  

Dementuji, odmítám, popírám, uvádím na pravou míru...to jsou nejčastější prohlášení ministra školství..není cosi shnilého ve státě Českém?? Jak je možné, že politik s takto pošramoceným kreditem ještě neodstoupil???

Anonymní řekl(a)...
3. února 2012 v 17:50  

Protože jsou to dementi.

Kalashnikoff řekl(a)...
3. února 2012 v 18:40  

Aniž jest co nového pod sluncem. Mám neodbytný pocit, že z titulku vypadla předložka "z", která měla být umístěna hned za prvním slovem. My v regionálním školství to víme už dávno, že z MŠMT pocházejí začasté právě dementi...

Anonymní řekl(a)...
5. února 2012 v 12:13  

Dementuji, že existuji, Josef.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.