12. 3.: Odborná diskuze k projektovému záměru individuálních projektů národních OP VK – Středisko – Podpora preventivních služeb

úterý 21. února 2012 ·

Dne 12. března 2012 proběhne ve Velkém zrcadlovém sále MŠMT, Karmelitská ul., 118 12 Praha 1, od 9.00 hod. do 11.00 hod., odborná diskuze k projektovému záměru připravovaného Individuálního projektu národního "Středisko – Podpora preventivních služeb", který bude předložen v rámci výzvy 33 v oblasti podpory 4.1 OP VK.Anotace projektu a pozvánka:

Anotace_IPn_Středisko.pdf
Pozvánka na kulatý stůl k IPN-Středisko.pdf
 
Kontaktní osoba: hrbkovab@msmt.cz 0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.