14. 3.: Odborná diskuze k projektovému záměru individuálního projektu národního OP VK – SciencePoint - Brána do světa vědění

středa 22. února 2012 ·

Dne 14. března 2012 se bude konat kulatý stůl k projektovému záměru IPn „SciencePoint - Brána do světa vědění“. Odborná diskuze k projektovému záměru proběhne od 13.30 hodin v Malém zrcadlovém sále, MŠMT, Karmelitská 8, Praha 1.Anotace projektu a pozvánka:

Anotace.pdf
pozvánka na veřejné projednání individuálního projektu národního „SciencePoint - Brána do světa vědění“,.pdf

Kontaktní osoba: monika.honskusova@msmt.cz

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
22. února 2012 v 10:58  

Chápu správně to, že za 326 milionů to bude mít tak jako tak jen 100 vyvolených škol? To je více než tři miliony na školu na databanku výukových objektů. Hmm šťastný to dodavatel, který něco takového "vyhraje".

Anonymní řekl(a)...
23. února 2012 v 3:02  

Jestli je velké štěstí být namočen do takovéto odkláněcí akce jako dodavatel je věcí vkusu či spíše síly žaludku.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.