Semináře Přírodovědný inspiromat

pátek 20. ledna 2012 ·

Zveme vás na Přírodovědný inspiromat, která proběhne v průběhu února 2012 na různých místech ČR (Zlín, Jihlava, Hradec Králové, Plzeň, Ostrava, Pardubice a Praha). Cílem semináře je seznámení učitelů přírodovědných předmětů s možnostmi počítačem podporovaného experimentování ve výuce (Vernier), se zkušenostmi a možnostmi diferenciované výuky a práce s různě nadanými žáky (Talnet) a seznámení s dalšími aktivitami MFF UK a ČEZu pro žáky a učitele.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.