Předběžná zpráva z pilotního ověření výsledků žáků v 5. a 9. třídách

čtvrtek 22. prosince 2011 ·

Cílem prvního pilotního ověření, které proběhlo 13. a 14. prosince a zúčastnilo se jej 3792 žáků, bylo zejména důkladně otestovat zvolenou technologii a logistiku. Nejednalo se tedy o komplexní ověření obsahových standardů připravovaných MŠMT, ani certifikace testovacích úloh ani celých testů. Do poloviny ledna 2012 bude vydána závěrečná detailní analytická zpráva. Komplexní výstupy pilotního šetření budou vydány v samostatné tematické inspekční zprávě do konce ledna 2012.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.