ČRo6: Má povolání učitele dostatečnou prestiž v české společnosti?

pátek 16. prosince 2011 ·

V pořadu Volejte Šestku budeme v sobotu 17. prosince debatovat nad otázkou: Má povolání učitele dostatečnou prestiž v české společnosti?


Stávka učitelů proti novému způsobu odměňování nastolila opět otázku, jak si česká společnost cení povolání učitele.

Jaké je postavení učitelů ve společnosti a umí ho dostatečně ocenit, ať už finančně nebo morálně?

Svůj názor nám můžete napsat nebo pro vysílání poslat ve zvukové podobě už teď na e-mailovou adresu cro6@rozhlas.cz nebo volejtesestku@rozhlas.cz, dále můžete níže diskutovat na diskusním fóru nebo zde odpovědět na anketní otázku.

A v době vysílání pořadu Volejte Šestku v sobotu po osmé hodině večer nám samozřejmě můžete volat na telefonní číslo 221 55 2726.

Na vaše názory se těší Ondřej Konrád.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.