Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Národní šetření výsledků žáků v počátečním vzdělávání"

úterý 12. července 2011 ·

V rámci realizace IPn vyhlašuje Česká republika – Česká školní inspekce výzvu k podání nabídek na nadlimitní veřejnou zakázku "Národní šetření výsledků žáků v počátečním vzdělávání".





Ke stažení: 

Zadávací dokumentace.doc

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
12. července 2011 v 22:33  

Az bude za par let nekdo nadavat na zdeformovane reseni testovani zaku zakladnich skol, pak si vzpomente, ze zaklad prasopsa byl polozen timto mimoradne vypecenym zadanim. Pokus to to, jak kocicka s pejskem varili dort a kdyz pridali 1000 dobrejch veci, tak to nebylo tiskickrat lepsi, tak ten uz byl podniknut. Tento remake pod taktovkou CSI bude mit jeste horsi vysledek nez pejsek Pepa s kocickou Olgou vubec ocekavaji.
Navic se to ma tykat testovani zaku, ale uz tam nekdo zase vsouva zebrickovani skol.......

Anonymní řekl(a)...
12. července 2011 v 22:47  

Hodně zajímavý dokument, čte se jako vynikající sci-fi. Obsahuje řadu z hlediska testování i školní reformy kuriozních požadavků. Možnost pro uživatele navolit si např. % úloh do testu dle obtížnosti (tj. možnost vytvořit si test k ničemu) či automatické generování ekvivalentních testů se týká testování (testy nejsou ekvivalentní jen svojí obtížností, ale i parametry které stroj nevyhodnotí). Požadavek označovat úlohy čtvrtletím (pro které jsou vhodné z hlediska průběžného testávní) se týká reformy. Systém je již dopředu na maximální možné technické "výši", počítá s celými sedmi typy úloh (dobré systémy mají s podtypy řádově desítky typů úloh). A nejlepší je vážně míněný požadavek pilotního provozu již v prosinci - za 100 mega to sice stojí, ale... Doporučuji k prostudování a těším se na jiné názory. Ten, kdo toto bude realizovat, se ještě zapotí.

Články dle data



Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018




Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.



WebArchiv - archiv českého webu



Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.