Přečtěte si: Bátora povede personální odbor ministerstva školství

středa 13. července 2011 ·

Ekonomický poradce Ladislav Bátora se stane ředitelem personálního odboru na ministerstvu školství. Jmenuje ho ministr Josef Dobeš. Bátora byl ve volbách do Sněmovny kandidátem nacionalistické Národní strany. S jeho působením na ministerstvu nesouhlasí někteří politici a neziskové organizace.


Z článku Martiny Procházkové v iDNES.cz vybíráme:

"Poradce má větší volnost v názorech než ředitel odboru. Po zkušenostech, které mám odtud i z minulosti, tak poradce přináší návrhy, a to třeba i neotřelé. Kdežto ředitel odboru je výkonný pracovník se vším všudy," uvedl Bátora.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
13. července 2011 v 16:50  

Další z nekonečné řady "majstrštyků" nejhoršího ministra školství v dějinách ČR.
Jsa věcmi veřejnými ve svých začátcích prezentován jako "vynikající personalista", konečně nalezl sobě rovného pobočníka.

A to se podle všeho teprve rozjíždí. Co až tam bude třetím rokem...?

Ale jestli někdo víte o něčem, co udělal opravdu dobře, tak to sem rozhodně v zájmu vyváženosti a politické korektnosti napište.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.