28. - 30. 4.: Národní konference eTwinning

úterý 26. dubna 2011 ·

Národní podpůrné středisko pro eTwinning si dovoluje pozvat učitele, ředitele i ostatní pedagogické pracovníky škol na Národní konferenci eTwinning 28. – 30. dubna 2011 v Praze.

Na programu prvního dne  konference bude opět slavnostní předávání certifikátů kvality za období duben 2010 – březen 2011, stejně tak jako udílení národních cen. Další část programu bude věnována tematickým workshopům.

Zaregistrovat na konferenci se můžete pomocí online formuláře.

Účast na konferenci bude potvrzena mailem – přednostně těm, kteří obdrží QL a NC a začátečníkům v etwinningu.

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.