Pozvánka na konferenci Sapere Aude 2011 - Evropské a české vzdělávání

čtvrtek 10. března 2011 ·

Ve dnech 21. - 25. března 2011 se uskuteční elektronická vědecká konference Sapere Aude 2011, která má podnázev Evropské a české vzdělávání. Záštitu nad konferencí převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, hlavním partnerem konference je Institut pedagogicko-psychologického poradenství České republiky a mediálním partnerem internetový portál Česká škola. Podrobné informace o této konferenci můžete najít na webu http://www.sapereaude.e-con.cz/.

Konference Sapere Aude 2011, kterou pořádá akademické sdružení MAGNANIMITAS, za přispění European Insitute of Education, je určena zástupcům akademické obce, firemní praxe i studentům doktorských studijních programů - a to jak z České republiky, tak i okolních států.

Mezi vybrané okruhy konference patří například aktuální otázky pedagogiky, aplikovaná psychologie pro učitelské obory, otázky reformy školství u nás a v okolních státech, problematika neučitelských oborů, pedagogický výzkum a pedagogické vědy, speciální pedagogika, historické souvislosti, vzdělávací praxe a další témata.

Jedná se o elektronickou konferenci, která se v uvedeném termínu uskuteční na webu http://www.sapereaude.e-con.cz/, což má pro účastníky konference několik výhod: nemusí dojíždět do místa konání konference. Konferenci „navštíví“ v době, kdy jim to nejvíce vyhovuje, navíc samozřejmě odpadají náklady za dopravné a stravné v místě konání konference.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.