Šest finalistů 18. Zlatého Ámose je již známých

pátek 11. března 2011 ·

Ve čtvrtek bylo v zrcadlových sálech MŠMT ČR vyhlášeno šest finalistů 18. Zlatého Ámose. O postup do finále ankety Zlatý Ámos 2011 usilovalo čtrnáct pedagogů - 10 žen a 4 muži.Zatímco postup z regionálních kol ankety Zlatý Ámos záležel především na žácích, kteří si museli připravit originální obhajobu své učitelky nebo svého učitele, v semifinále byli pedagogové tak trochu v roli svých žáků. Nejdříve vyplnili test psychické odolnosti, který připravil předseda poroty MUDr. Jan Cimický, poté je čekal pohovor s porotci.

Zlatý Ámos2

K veřejnému finále ankety Zlatý Ámos dojde v pátek 25. března od 14 hodin v kongresovém centru Hotelu Olšanka v Praze. Na finále udělí dospělá porota titul Zlatý Ámos 2011, dětská porota titul Dětský Ámos 2011, prostřednictvím SMS je volen Ámos sympaťák 2011 a přítomní novináři volí Média Ámose 2011. Slavnostní korunovace 18. Zlatého Ámose proběhne tradičně o den později, v sobotu 26. března na Kantorském bále, opět v Hotelu Olšanka. 

Zlatý Ámos1

Organizátoři připravili pro finalisty v Praze pestrý program. Ještě před samotnou soutěží je ve čtvrtek 24. března přijme na pražském Hradě manželka prezidenta paní Livie Klausová. Po finále je čeká projížďka v replikách historických plavidel po Vltavě, navštíví dětský ráj v areálu zámku Berchtold nedaleko Prahy v obci Kunice-Vidovice, kde roste v parku Ámosovník – strom oblíbených českých učitelek a učitelů a prohlédnou si budovu Českého rozhlasu.

Zlatý Ámos3

Další informace na www.zlatyamos.cz. 

Seznam finalistů 18. ročníku ankety Zlatý Ámos


Bartoňová Ivana
ZŠ a ZUŠ Strání, Rubanice 877, 687 65 Strání
Bukvář Zdeněk
PJZŠ Horáčkova 1100, Praha 4
Fišerová Hana
ZŠ a MŠ 403 35 Libouchec 157
Kadlecová Monika
ZŠ Prodloužená 283, 530 09 Pardubice
Styblíková Jana
ZŠ Jana Wericha, Španielova 1111, 163 00 Praha 6 - Řepy
Šišková Petra
2. ZŠ Rokycanova 258, 356 01 Sokolov 

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.