10. 11.: Národní konference 2010 – Učitel v informační síti

úterý 2. listopadu 2010 ·

Rámcový program národní konference Učitel v informační síti, která proběhne 10. listopadu 2010 v Brně.


Další informace ke konferenci naleznete na adrese: http://rvp.cz/informace/narodni-konference-2010-ucitel-v-informacni-siti.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
2. listopadu 2010 v 11:30  

Při najetí na program konference to chce přihlášení do google docs.

Z.H.

Janek Wagner řekl(a)...
2. listopadu 2010 v 11:53  

Díky za upozornění, opraveno.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.