Jana Hrubá: Sto dní a sto bublin

pondělí 1. listopadu 2010 ·

Ministr školství v pondělí 25. 10. 2010 zhodnotil před novináři svých sto dnů v úřadu. Jak jinak – pochválil se. Mezi jeho úspěchy beze sporu patří, že z původně vládou navržených tří miliard úspor v rozpočtu školství uhájil 1,5 miliardy na platy učitelů.

6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
1. listopadu 2010 v 21:00  

Jen tak koukám a žádné výsledky nevidím a to panu ministrovi do příštích voleb zbývá 3,5 roku. Příprava na státní maturity neukázala vůbec nic - snad jen, že bude potřeba důkladná revize RVP a postupná likvidace bezbřehosti ŠVP. Těch bublin je opravdu požehnaně a nesplněných slibů taktéž. Tento "lékař" českého školství dozajista nebude patřit mezi ty obdivované, kterým se stavějí sochy.

Anonymní řekl(a)...
1. listopadu 2010 v 21:04  

První ministr, kterému o školství opravdu jde. Ať si to jde každý, kdo je chytřejší, zkusit sám!

Anonymní řekl(a)...
2. listopadu 2010 v 10:24  

Nutil ho někdo tuto funkci vzíti ?

Luděk Blaha řekl(a)...
2. listopadu 2010 v 11:43  

Ať si to jde každý, kdo je chytřejší, zkusit sám!

Tak já bych si to teda zkusil.
Měsíc by mi mohl stačit. Koupil bych si nové kolo a družce lepší počítač.

Anonymní řekl(a)...
2. listopadu 2010 v 14:03  

Pane Bláha, kupte si dvojkolo a ušetříte! Družka by mohla sedět vepředu. Tam je to vždycky víc "o hubu".

Anonymní řekl(a)...
2. listopadu 2010 v 17:48  

mám obavy, aby těch neproduktivních ( nesmyslných ) bublin nebylo 100, ale 1000. I to je možné. Jako neodborník ( pan ministr ) si musí nejdříve sjeti něco o pedagogice, didaktice, školství,..jinak se v tom plácá, plácá. Začíná toto bohužel vnímati i veřejnost.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.