Vědomostní soutěže na Modernich dějinách!

úterý 18. května 2010 ·

V úterý 18. května spouští portál Moderní dějiny pro všechny čtenáře první kolo vědomostní soutěže o ceny! Neváhejte, zapojte se a motivujte své žáky!


Vážení příznivci Moderních dějin, těší nás, že jste přivítali některé změny ve fungování portálu a že mnozí zasíláte své podněty a komentáře k tomu, jak by měly Moderní dějiny co nejlépe vypadat, fungovat a co vám na nich chybí.

Jedním z takových postřehů je i nápad spustit na Moderních dějinách vědomostní soutěž o ceny. Jsme rádi, že tento požadavek přišel právě od vás! Nechceme zde rozvíjet laciné (skrytě komerční a propagační) aktivity, ale je nám jasné, že v Čechách a na Moravě lidi soutěže prostě milují, a zvlášť ty vědomostní… takže bychom občas chtěli vážně myšlenou práci proložit taky zábavou. Aby to nebylo tak jednoduché, rozhodli jsme se, že otázky budeme klást těžké, náročné a zapeklité. K jejich zodpovězení budete muset chvíli s Moderními dějinami pracovat.

Soutěž je určena všem čtenářům Moderních dějin, zvláště pak žákům a studentům českých škol. Vážení učitelé, informujte prosím o soutěži své žáky. Ukažme jim, že Moderní dějiny má smysl studovat!

Spouštíme první kolo! Klikněte zde a pátrejte…

Pokud máte zájem, prohlédněte si nové výukové materiály, které provVás připravila redakce a naši milí přispěvatelé:

Jarmír Hanzal a Ondřej Kaleta:  Dějiny evropské integrace v datech a událostech
Prokop Tomek: Místo československé redakce RSE v historii
Jaroslav Říčan: Genocida Arménů

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.