MŠMT: Rozšíření účelového určení I. etapy rozvojového programu na rok 2009 - č.j. 11 219/2009-26

pátek 15. května 2009 ·

Zvýšení nenárokových složek platů a motivačních složek mezd pedagogických pracovníků s ohledem na kvalitu jejich práce vyhlášené pod čj. 24 130/2008-26.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (dále jen „MŠMT") rozšiřuje s účinností od
1. července 2009 účelové určení finančních prostředků I. etapy rozvojového programu na rok 2009 "Zvýšení nenárokových složek platů a motivačních složek mezd pedagogických pracovníků s ohledem na kvalitu jejich práce vyhlášené pod
čj. 24 130/2008-26".

Rozšíření účelu je vyvoláno novelou nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, která je účinná od 1. června 2009.

Finanční prostředky poskytnuté na I. etapu rozvojového programu na rok 2009 Zvýšení nenárokových složek platů a motivačních složek mezd pedagogických pracovníků s ohledem na kvalitu jejich práce na 3. a 4. čtvrtletí roku 2009 lze použít též v případě nutnosti i pro krytí zvýšených tarifů pedagogických pracovníků platných od 1. června 2009.

Za použití finančních prostředků v souladu s jejich účelem bude považováno i jejich použití na náhrady platu nebo náhrady mzdy v rozsahu, který odpovídá navýšení motivačních složek platu nebo krytí zvýšených tarifů dle rozvojového programu.

V Praze dne 14. května 2009

RNDr. Jindřich Kitzberger

náměstek ministryně školství, mládeže a tělovýchovy

Dokument ke stažení:

11219_rozsireni_ucelu.pdf 11219/26-2009 rozsireni ucelu.pdf (79kB PDF)

11219_rozsireni_ucelu.doc 11219/26-2009 rozsireni ucelu.doc (36kB DOC)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.