25. - 26. 5.: Kontaktní seminář Visegrádské čtyřky

sobota 16. května 2009 ·

Národní podpůrné středisko pro eTwinning nabízí učitelům možnost zúčastnit se kontaktního semináře zemí Visegrádské čtyřky – Polska, Maďarska, Slovenska a ČR v Trenčanských Teplicích 25. a26. května 2009.

Česká republika má možnost vyslat na tuto akci 10 učitelů základních a středních škol. Tento seminář je určen i těm, kdo s eTwinningem teprve začínají, budete se moci zaregistrovat, získat základní informace o Twinspace, blokování a dalších ICT nástrojích využitelných v projektu. Kontaktní seminář začíná v pondělí 25.5. 2009 v 11,00 úvodním setkáním a končí v úterý ve 12,00. Náklady spojené se seminářem ( ubytování, strava, konferenční poplatek) jsou hrazeny NSS. Své přihlášky na kontaktní seminář spolu s motivačním dopisem zasílejte do 10. května 2009 na adresu ewinning@naep.cz. Ve svém motivačním dopise krátce uveďte, jak chcete poznatky a kontakty ze semináře využít pro sebe a pro své studenty. Svou přihláškou se účastník zavazuje účastnit se semináře po celou dobu jeho konání dle pokynů organizátorů.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.