ČTK: Ředitelé škol zřejmě budou muset letos podávat majetkové přiznání

sobota 16. května 2009 ·

Ředitelé škol budou muset letos zřejmě poprvé podávat majetková přiznání, tak jako to dělají třeba ústavní činitelé. Sněmovna totiž dnes opět odložila novelu zákona o střetu zájmu, která by je této povinnosti zbavila. I kdyby byla později schválena, nezačne už platit do června, kdy se musí majetková přiznání podávat. ČTK o tom informoval mluvčí Jiří Kubalík ze Strany zelených, jejíž poslanec a exministr školství Ondřej Liška návrh předkládal.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.