Slovak Telekom satelitom pripojí ďalších 80 škôl k internetu

úterý 9. prosince 2008 ·

Na základe doterajšej Zmluvy o pripojení poskytuje Slovak Telekom dátové pripojenie základných a stredných škôl prostredníctvom MPLS, aDSL a ISDN technológií. "Napriek rozvoju telekomunikačných technológií Slovak Telekom, a.s., doteraz nedokáže poskytnúť obstarávateľovi a ani alternatívnemu poskytovateľovi telekomunikačných služieb možnosť poskytovať v daných oblastiach požadované dátové telekomunikačné služby," uviedol ústav v ozname, pričom ako ďalej pokračoval, ST rozšíril svoje portfólio o novú technologickú platformu - satelitné dátové pripojenie.
http://pocitace.sme.sk/c/4213742/slovak-telekom-satelitom-pripoji-dalsich-80-skol-k-internetu.html

dokument

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.