Iva Hanzlíková: V Brně se konal Veletrh pracovních příležitostí

pondělí 20. března 2000 ·

Zajímavou možnost, jak najít ve své profesi uplatnění, nabídl pro studenty a absolventy vysokých škol veletrh, který se uskutečnil v prostorách Fakulty strojní VUT Brno. Zajímavou možnost, jak najít ve své profesi uplatnění, nabídl pro studenty a absolventy vysokých škol Veletrh pracovních příležitostí, který se uskutečnil devátého března v prostorách Fakulty strojní VUT v Brně. Hlavním organizátorem byla nezávislá studentská organizace IAESTE ČR, dále spolupracovala Masarykova univerzita, Elsa Brno a VUT v Brně. Studenti měli možnost setkat se s potenciálními zaměstnavateli. Ti zastupovali asi čtyřicítku firem zvučných jmen (ČEZ, RADIOMOBIL, MASTER FOODS atd.) a kromě pracovního úvazku nabízeli i možnost praxí a stáží, nebo spoluúčast na vypracovávání diplomových prací studentů. 


Ti, kteří se z různých důvodů nemohli veletrhu zúčastnit (neboť trval pouze jeden den od devíti do dvou hodin), mohou navštívit internetovou stránku www.iaeste.cz/veletrh, kde najdou seznam firem, které se veletrhu zúčastnily, spolu s dalšími informacemi; samozřejmě také o tom, o obsazení jakých míst má podnik zájem.
Celou akci doprovázela přednáška na téma „Jak do zaměstnání.“

Iva Hanzlíková

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.