redakce: Pomůžeme vám financovat vaše vzdělávání!

sobota 2. října 1999 ·

Inzeráty podobného typu se před pár dny objevily v denících a časopisech.

"Pomůžeme vám financovat vaše vzdělávání. Víme, jak je vaše vzdělávání důležité i jak je někdy složité jeho financování. Proto vám pomáháme."  Slibovaly finanční pomoc až do výše 5000 korun ročně pro studenty, rodiny s dětmi, mladé lidi do 26 let, učitele, školy i seniory. O co vlastně jde?

Vzdělání v České republice se rozhodla podporovat nadace Perspektivy. Nadace na podporu všeobecné vzdělanosti má podle údajně přislíbenu částku 3,5 milionu amerických dolarů, jméno štědrého dárce však zatím tají. Podpora je určena pro nákup naučné literatury a počítačových programů.

Bližší informace vám od 4. října podají pracovníci nadace na adrese:

Perspetivy - Nadace pro podporu všeobecné vzdělanosti
Rybná 14
116 30 Praha 1 


redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.