redakce: Elizabeth Greenshields Foundation

čtvrtek 1. července 1999 ·

Zájemce, který má ukončenou uměleckou školu, může nadaci požádat o grant ve výši 10.000,- kanadských dolarů. Tato nadace pracuje od roku 1955 a průměrně ročně uděluje množství grantů přesahující celkovou hodnotu půl milionu dolarů. Poskytuje granty umělcům zabývajícím se malbou, kresbou, grafikou a sochařstvím. Zájemce, který má ukončenou uměleckou školu, může požádat o grant ve výši 10 000,- kanadských dolarů. Se žádostí o podrobnější informace a přihlášku je třeba se obrátit přímo na uvedenou adresu:


Elizabeth Greenshields Foundation
1814 Sherbrooke Street Quest/West, Suite 1
Montréal, Québec
Canada H3H 1E4
Attn.: Request for Application
tel.: 514/937/9225

Zdroj:
Akademická informační agentura


redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.