redakce: BALTAZAR ´99

čtvrtek 1. července 1999 ·

SGP Systems vyhlašuje prestižní mezinárodní programátorskou soutěž o nejlepší baltazarovské programy. 1. Soutěží se ve dvou kategoriích: A - do 16 let, B - nad 16 let. Soutěže se letos mohou zúčastnit i týmy

2. Vítězové obou kategorii obdrží barevný notebook TOSHIBA

3. POZOR! Uzávěrka soutěžních prací je již 30.8.1999.

4. Semifinále proběhne 4. - 5. 10. 1999 na INVEXu.

5. Finále se bude konat 8. 10. 1999 v 10:00 hod na INVEXu v Rotundě pavilonu A.

Více informací o soutěži.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.