redakce: AutoCont CZ a.s. podporuje mladé umělce

čtvrtek 1. července 1999 ·

Společnost AutoCont CZ a.s. slavnostně předala multimediální počítač AutoCont MediaPro 5000 Honzovi Šmikmátorovi, dvanáctiletému jazzmanovi ze Studnic u Telče.

Slavnostní předáníproběhlo 22. 04.1999 v pražské centrále společnosti. Mladý umělec zde z rukou Vlastimila Palaty, místopředsedy představenstva a ředitele pražského zastoupení AutoContu CZ, převzal výkonný multimediální počítač AutoCont MediaPro 5000 v konfiguraci : procesor Intel Pentium II/400MHz, operační paměť 128MB, pevný disk 6,4GB Ultra-DMA, zvuková karta SoundBlaster Live!, CD-ROM 40x ATAPI, grafická karta AGP Matrox Millenium G200 8MB SDRAM, Windows 98CZ a 15" multimediální monitor Premio. Honza Šmikmátor je zřejmě nejmladší jazzman v Evropě, vydal dokonce své první CD. Ve svém věku je vítězem Carusašou a mezinárodního festivalu Baby sing jazz v Litvě. V současné době natáčí hudební klip, který bude k dispozici i na CD-ROM

O společnosti:

Společnost AutoCont CZ, a.s. vznikla na počátku roku 1998 vyčleněním obchodní sítě z holdingu AutoContu a.s. V současné době disponuje rozsáhlou sítí 53 obchodních a servisních zastoupení po celé ČR. Kromě prodeje a služeb v oblasti výpočetní techniky (osobní počítače značky AutoCont se podílejí cca. 10 % na celkovém objemu prodeje PC v ČR) je AutoCont CZ dodavatelem řešení v oblasti sítí a komunikací, CAD, kancelářských a podnikových informačních systémů, informačních systémů maloobchodu a distribučních sítí a průmyslových a speciálních PC systémů. Velkým zákazníkům jsou komplexní služby nabízeny pomocí regionálních center. Společnost AutoCont CZ, a.s. disponuje vlastní sítí školicích středisek.


redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.