redakce: Asociace středoškolských klubů

čtvrtek 1. července 1999 ·

Asociace středoškolských klubů ČR se zúčastní Světové přehlídky vědeckotechnické činnosti mládeže. Asociace středoškolských klubů České republiky se zúčastní Světové přehlídky vědeckotechnické činnosti mládeže od 17.do 24.července v Pueblu v Mexiku a Evropské konference mládeže od 7.do 14.srpna v Soluni v Řecku. Ve spolupráci s partnerskými asociacemi z Francie a Německa uspořádá o letních prázdninách 11 mezinárodních táborů. Od 31.července do 9.srpna uspořádá ve Skalském dvoře na Českomoravské vrchovině dvě mezinárodní konference, věnované diskriminaci mládeže a rasismu. Chystá rovněž letní školy mladých vědců v Praze a v Brně, zaměřené na fyziku, astronomii a Internet, a přehlídky tvorby mladých keramických dílen a programátorů.

Asociace je nepolitickou organizací, která usiluje o rozvoj odborných a zájmových aktivit mládeže ve věku od 15 do 20 let a o vyhledávání a výchovu mladých talentů. Současně umožňuje realizaci i dalších společenských a zájmových aktivit na středních školách. Po celé republice má nyní 91 klubů.

Kontakt: Lotar Indruch - předseda asociace, Josefská 15, 658 55 BRNO, tel./fax./záznamník : 05 / 42 21 00 30

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.