redakce: AEGEE Plzeň

čtvrtek 1. července 1999 ·

Kontakty se studenty ze všech koutů Evropy, pořádání evropských akcí, e-mailová konference. To je jen část aktivit, které pořádá AEGEE Plzeň. Chcete získávat přátele v celé Evropě? V letošním roce se můžete zúčastnit např. letní univerzity nebo kongresu na téma: Jak se ti žije v Plzni študáku?

Co je AEGEE AEGEE vzniklo v roce 1985 v Paříži. Tehdy si skupinka studentů uvědomila, že proslovy politiků o spolupráci v Evropské unii jsou hezká věc, ale že bohužel často to skončí pouze u těch slov a také že jediná cesta, jak se všech  předsudků zbavit a zároveň si rozšířit své obzory, je poznat lidi v ostatních státech, jejich zvyky, tradice, radosti, ale i starosti.

AEGEE Plzeň
c/o ZCU
Univerzitní 8 
306 14 Plzeň

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.