redakce: Prodej nosů přinesl nadaci Naše dítě milion a půl.

středa 30. června 1999 ·

Prodejem červených nosů, který se uskutečnil od 1. května do 13. června, získala nadace Naše dítě na provoz Linky bezpečí 1,5 milionu korun.  Prodalo se celkem 44 207 klaunských nosů. Informoval o tom deník Slovo dne 28. června. "Na provoz Linky bezpečí je z této částky určen jeden milion pět set tisíc korun. Zbývající částka byla vynaložena na zaplacení dvaadvacetiprocentní daně z přidané hodnoty, na zaplacení distributorské firmě a sloužila na pokrytí nákladů spojených se samotnou výrobou nosů," sdělila redakci Slova Dana Sobotková ze společnosti British Airways, jež akci pořádá.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.