redakce: Učitel žaluje na ředitele Školského úřadu v Brně

středa 30. června 1999 ·

Učitel kunštátské základní školy obvinil ředitele Školského úřadu v Brně, že připravil stát o téměř 100 tisíc korun. Učitel kunštátské základní školy Dušan Sušil obvinil ředitele Školského úřadu v Brně Pavla Vlacha, že připravil stát o téměř 100 tisíc korun při výběrovém řízení na nákup 34 počítačů pro základní školy na Blanensku. Vlach podle něho v roce 1997, když stál v čele blanenského školského úřadu, počítače nakoupil za výrazně vyšší než prodejní cenu. Vlach obvinění odmítá s tím, že v cenách dodaných počítačů a počítačů nabízených v obchodech nejsou žádné výraznější rozdíly. Případem se zabývá Okresní úřad vyšetřování v Blansku.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.