redakce: Aktuality Národního vzdělávacího fondu

středa 30. června 1999 ·

Horkou novinkou NVF je řada vzdělávacích modulů s názvem "Global Management". Horkou novinkou NVF je řada vzdělávacích modulů s názvem "Global Management". Tento komplexní výukový program je určen manažerům, lektorům, poradcům, personalistům a dalším odborníkům z oblasti vzdělávání a rozvoje managementu. Modulový program představuje řada 15ti modulů, které jsou k dispozici v české i anglické jazykové verzi spolu s průvodcem a disketami. O program byl obrovsky zájem již během jeho náročné přípravy ve spolupráci s Ashirdge management college. Více informací včetně ceníku a objednávek.

Národní vzdělávací fond informuje o výsledcích projektu SIALS (Second International Adult Literacy Survey), který přináší nový pohled na gramotnost dospělých v České republice, jejich schopnost orientovat se v expandujícím světě informací a schopnost těchto informací využívat způsobem, který umožňuje plnou integraci člověka do sociálních a ekonomických struktur současného světa.
Další informace o projektu.

Národní informační a poradenské středisko vzdělávání a trhu práce provozuje průvodce světem vzdělávání a trhem práce na svých stránkách http://www.nvf.cz/nrcg/index.htm.

Národní vzdělávací fond
Václavské nám. 43
110 00 Praha 1
Tel.: 02/24 23 16 95, 24 22 88 92
Fax.: 02/24 21 45 33
E-mail

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.