Spoluautoři PES kritizují rychlejší rozvolňování a další tabulky

sobota 5. prosince 2020 ·

Spoluautoři výpočtu rizikového skóre protiepidemického systému PES Jan Kulveit a Jakub Steiner kritizují ve svých příspěvcích na facebooku současné zmírňování opatření, která mají šíření covidu-19 v populaci bránit. Vadí jim také tzv. "štěňata", což jsou podrobnější tabulky pro různé oblasti, jako je kultura, sport či obchod, která si připravila jednotlivá ministerstva. Od čtvrtka přešlo Česko v protiepidemickém systému na opatření třetího stupně, otevřely se například restaurace či všechny obchody. Očekávají zhoršení rizikového skóre na čtvrtý stupeň, možná i třetí vlnu pandemie. Informuje ČTK. Celý text naleznete zde

2 komentářů:

Ivo řekl(a)...
5. prosince 2020 v 7:47  

Situace v USA Vám nestačí?

TAKŽE V LEDNU VÍTEJTE VE 3 VLNĚ!

mirek vaněk řekl(a)...
5. prosince 2020 v 12:34  

3. vlna už před vánocemi. Po vánocích zas všechno zavřou.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.