Zástupci škol: Fungování systému PES ve školách bude náročné

úterý 17. listopadu 2020 ·

Rozvolňování opatření ve školství podle protiepidemického systému PES bude podle zástupců školských asociací pro školy poměrně náročné. Za komplikovanou označili mj. kombinaci prezenční výuky závěrečných ročníků nebo praktické výuky se střídavou u dalších tříd. Podle ředitelů si to vyžádá nové přechodné rozvrhy. Doufají proto, že se o uvolnění opatření dozví s dostatečným předstihem. Samotný návrat posledních ročníků a praktické výuky v nejbližší vlně uvolňování je podle nich ale pozitivní. Shodli se na tom zástupci škol, které oslovila ČTK. Celý text naleznete zde

1 komentářů:

Ivo řekl(a)...
17. listopadu 2020 v 7:28  

Bude absolutně nereálné, protože když otevřete okna, tak "vylikvidujete" malé děti nachlazením, angýnou, chřipkou...!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.