MŠMT: Ekonomické informace pro školy veřejných zřizovatelů

úterý 17. listopadu 2020 ·

V souvislosti s pandemickou situací, která způsobila vysokou nemocnost či karanténu zaměstnanců ve školství, ministerstvo školství umožní krajským úřadům ve zcela mimořádném termínu zaslat žádosti o přesun finančních prostředků mezi platy, ostatními osobními náklady, případně ostatními neinvestičními výdaji. Termín pro odeslání žádostí krajských úřadů na ministerstvo je 7. prosince 2020. 


Krajské úřady však mohou školám a školským zařízení stanovit dřívější termín tak, aby byly schopny jejich požadavky zpracovat do termínu stanoveného ministerstvem. 

Prosíme však školy a školská zařízení o to, aby se svými žádostmi neotálely a včas informovaly krajské úřady. Krajské úřady průběžně informují ministerstvo, aby bylo možno ze strany ministerstva zajistit všechny potřebné kroky k pokrytí všech požadavků. 


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.