Webinář 28.11.: Učíme s Flippity s Petrou Boháčkovou a Slávkem Horou

pátek 27. listopadu 2020 ·

Petra Boháčková a Slávek Hora, učitelé a lektoři, kteří spolu píší blog www.dejtemipevnybod.cz, kde o nich najdete více, si pro Vás nachystali téma únikových her při distanční výuce s využitím Flippity. Projdete společně i další možnosti Flippity, které nabízí distanční výuce. To vše s praktickými ukázkami. 


Webinář se koná v sobotu 28.11.2020 od 20:00 prostřednictvím Google Meet a je zdarma. 


Možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.