ZŠ či gymnázia s opatřeními souhlasí, VŠ mají výhrady

pátek 9. října 2020 ·

Rozhodnutí o střídání tříd při prezenční výuce na druhém stupni základních škol kvůli epidemii covidu-19 a pokračování běžné výuky na nižším stupni víceletých gymnázií hodnotí zástupci škol pozitivně. Výhrady nemají ani proti prodloužení podzimních prázdnin na celý týden. Dobrou zprávou je pro ně také obnovení individuální výuky v základních uměleckých školách (ZUŠ). Vysokým školám vadí zrušení většiny výjimek pro přítomnost studentů v prezenční výuce. Vyplývá to z vyjádření zástupců školských asociací a České konference rektorů na dotaz ČTK. Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.