Webinář 23.10.: Jak jsou na tom revize RVP v oblasti digitální gramotnosti a informatického myšlení?

pátek 23. října 2020 ·

NPI zve na webinář věnovaný aktuálním otázkám souvisejícím s tématem digitálních kompetencí. Hlavním tématem je vývoj revizí rámcových vzdělávacích programů (RVP) v oblasti ICT, které se mají postarat o začlenění informatického myšlení a digitální gramotnosti do vzdělávání. Budeme se věnovat situaci v základních školách a dopadům revizí RVP na střední školství, které se mohou promítnout například i do možných změn oborů středoškolského vzdělávání. Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.