Většina žáků dostane asi i letos vysvědčení se známkami

středa 24. června 2020 ·

Většina žáků zřejmě na konci školního roku dostane klasické vysvědčení se známkami. Možnosti slovního hodnocení, ke kterému letos v souvislosti s mimořádnou situací kolem koronaviru vyzývalo i ministerstvo školství, školy na vysvědčení tolik nevyužijí. Rozdávání vysvědčení se uskuteční v řadě škol již tento pátek, i když oficiálně skončí školní rok až v úterý 30. června. Díky uvolnění epidemiologických opatření se budou moct sejít celé třídy bez omezení počtu dětí, někde ale ředitelé nepustí do školy všechny třídy najednou. Vyplývá to z vyjádření zástupců školských asociací, které oslovila ČTK.
Celý text naleznete zde

6 komentářů:

Petr řekl(a)...
24. června 2020 v 11:17  

Tak se nabo ze známkami? :-)
Fakt je, že jako důchodci nečeštináři to může být šuma fuk :-)

PetrK

Jana Karvaiová řekl(a)...
24. června 2020 v 17:24  

No jo ,ty známky. A to někdo čeká, že za rok už ne?

RP řekl(a)...
24. června 2020 v 17:51  

"Oficiálně" končí školní rok 31. 8. (i když to "ze známkami" je k popukání...., i přítel Google píše "Měli jste na mysli: se známkami")....

poste.restante řekl(a)...
24. června 2020 v 18:35  

No a je to dobře, nebo špatně?
Nebo by snad měli žáci dostat vysvědčení beS Snámek?

mirek vaněk řekl(a)...
24. června 2020 v 21:50  

Článek se dá napsat jak vidět o všem.

rváčkazvesela řekl(a)...
25. června 2020 v 15:24  

A co tam jako chcete mít? Koláče?
Jen hlupák si myslí, že když se napíše hodnocení slovně že to žáčka povzbudí motivuje a vlastně se zcela přeonačí a příští rok bude na samé jedničky....BLÁZNI

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.