Kurz: Jak učit v současném světě a nevyhořet?

středa 6. května 2020 ·

„Přemýšlíte, jak obohatit výuku o nové metody? Rádi byste ve studujících vzbudili zájem a vnitřní motivaci k učení? Přerůstají Vám v současné době starosti až nad hlavu? Přemýšlíte, jak studentům přiblížit složitá témata jako je změna klimatu nebo migrace? Přihlaste se na Kurz učitelských dovedností! Zkušení lektoři z ČR i ze zahraničí Vás provedou nejenom praktickými tipy k doplnění klasické frontální výuky (jejíž limity si většina z nás na vlastní kůži zažila v době opatření spojených s pandemií covid19), ale také vám ukáží, jak funguje demokratické vzdělávání a na závěr se dozvíte, jak se bránít tomu, abyste nevyhořeli,“ zvou Občankáři.Pro koho? 

Kurz v hodnotě 16 000 Kč je poskytován zdarma pražským pedagožkám*gům, pracovnicím*kům ve vzdělávání a studujícím pedagogických VŠ a VOŠ.

Kdy a kde? 

I.Fáze kurzu proběhne od května 2020 do února 2021,
II. Fáze od května 2021 do února 2022.
Můžete se přihlásit na jednu nebo obě fáze kurzu (doporučujeme absolvovat jako celek).
Jednotlivá setkání budou probíhat v Praze, kromě jednoho víkendového výjezdu, kdy se odreagujeme v rekreačním středisku nedaleko Prahy.
V případě trvajících vládních opatření kvůli koronaviru, budou přednášky kurzu přenášeny online - bude tedy možné zúčastnit se i z domova.

Na kurz se můžete přihlásit do 10. 6. 


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.